інститут аграрних ресурсів та регіонального розвитку

Національна академія аграрних наук

  • 07.07.2021
  • startweb2010ua@gmail.com
  • 0
https://insbakta.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/bakta-evro-brendy.nova-pdf.jpg
ОРГАНІЗАЦІЙНО-УПРАВЛІНСЬКА СКЛАДОВА ФОРМУВАННЯ МАРКЕТИНГОВИХ АГРАРНИХ БРЕНД-ТЕХНОЛОГІЙ

У науковому дослідженні узагальнено теоретичні засади організації системи маркетингу й формування маркетингової стратегії суб’єкта господарювання, що базуються на спеціальних знаннях, застосування яких у процесі маркетингової діяльності дозволяє задіяти потенційні можливості фірми або ж організації щодо вибору оптимального варіанту маркетингової концепції, пошуку оптимальних моделей бренд-технологій з метою виробництва і просування власної продукції чи надання послуг на ринку. Обґрунтовано окремі організаційно-управлінські аспекти формування маркетингових бренд-технологій в аграрному секторі. Наголошується на дієвості маркетингових досліджень щодо вивчення попиту споживача, обґрунтування концепції торгової марки з привабливою для споживача назвою, що вирізнятиметься оригінальністю і яскравістю сприйняття і впізнаваності. Представлено організаційно-управлінську складову розвитку господарюючого суб’єкта, окреслено багатоаспектний характер маркетингових функцій, що уможливлює успішне здійснення маркетингової діяльності господарюючого суб’єкта, формування маркетингової стратегії на перспективу.

Розраховано на широке коло спеціалістів-аграрників, науковців, викладачів і студентів, працівників управлінських структур, які цікавляться питаннями сфери аграрного розвитку.

https://insbakta.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/bakta-vynograd-1-pdf.jpg
НАУКОВО-ПРАКТИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО СОРТОВОГО ПОТЕНЦІАЛУ ВИНОГРАДУ В ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ

В рекомендаціях наведена характеристика аборигенних, поширених та нових для умов області сортів винограду з груповою стійкістю до несприятливих абіотичних та біотичних факторів середовища, та особливості їх розміщення у мікрозонах виноградарства Закарпаття.

Рекомендації розраховані на спеціалістів сільськогосподарських підприємств виноградно-виноробного профілю, студентів, фермерів та виноградарів - любителів.

https://insbakta.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/lofant-pdf.jpg
КАТАЛОГ МОРФОЛОГІЧНИХ ОЗНАК ЗРАЗКІВ-МУТАНТІВ ГЕНОФОНДУ ЛОФАНТУ ГАНУСОВОГО (LOPHANTHUS ANISATUS BENTH.) ТА ІНТРОДУКОВАНИХ ВИДІВ РОДУ AGASTACHE L.

Видовий і сортовий склад генофонду роду Agastache в Україні потребує розширення і збагачення шляхом використання сучасних і вдосконалених методів селекції, а також через інтродукцію. Каталог є наочним узагальненням нових видів рослин та мінливості селекційних ознак мутантних форм лофанту ганусового шляхом експериментального мутагенезу.

Видання розраховане на науковців-селекціонерів, аспірантів та студентів ВУЗів сільськогосподарського напрямку.

https://insbakta.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/bakta-funduk-pdf.jpg
МЕТОДИКА ОБСТЕЖЕННЯ САДУ ФУНДУКА НА НАЯВНІСТЬ ГРУНТОВИХ КОМАХ

У молодих садах необхідно велику увагу приділяти грунтовим шкідникам, адже коренева система слабка і дуже вразлива. Авторами направлена робота саме над зведенням усіх наявних методичних і методологічних матеріалів та удосконалення деяких аспектів з метою полегшення роботи контролю за шкодо чинними організмами у фундукових садах та інших багаторічних насадженнях.

Рекомендації розраховані на спеціалістів сільськогосподарських підприємств, фермерів, студентів та викладачів вищих навчальних закладів та коледжів.

https://insbakta.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/vasylky-pdf.jpg
КАТАЛОГ МІНЛИВОСТІ МОРФОЛОГІЧНИХ ОЗНАК МУТАНТНИХ ФОРМ ГЕНОФОНДУ ВАСИЛЬКІВ СПРАВЖНІХ (OCIMUM BASILICUM L.) ТА ІНТРОДУКОВАНИХ ВИДІВ РОДУ OCIMUM L

Видовий і сортовий склад генофонду роду Ocimum L. в Україні потребує розширення і збагачення шляхом використання сучасних і вдосконалених методів селекції, а також через інтродукцію.

Каталог є наочним узагальненням нових видів рослин та мінливості селекційних ознак мутантних форм васильків справжніх шляхом експериментального мутагенезу.

Видання розраховане на науковців-селекціонерів, аспірантів та студентів ВУЗів аграрного напрямку