Закарпатська державна сільськогосподарська дослідна станція

Національна академія аграрних наук

Увага! Над українською аграрною наукою нависла небезпека повного знищення! 

Ця загроза закладена у законопроєкті номер 7588, який Верховна Рада днями розглядатиме у другому читанні. Лобістські групи, організовані потужними землевласниками, зернотрейдерами та земельними спекулянтами, схоже, вирішили, прикриваючись війною, роздерибанити елітні наукові землі НААН, і не тільки.

Всупереч запереченням та аргументам представників науки, експертів і юристів, а також законодавству України, сьогодні під загрозою руйнації опинилися не лише дослідні підприємства Академії, заклади освіти, а й вся вітчизняна аграрна наука, визнана світом як передова у багатьох галузях.

Практично будуть знищені насінництво та селекція рослин, тваринництво і молочна галузь. Український сільгоспвиробник залишиться без елітного та дешевого посівного матеріалу. На вулицю будуть викинуті тисячі працівників, державне наукове поле піде з молотка.  

І це удар не лише по науковцях, це прямий удар по продовольчій безпеці держави! І це під час війни!

Позицію науковців НААН та юристів-державників викладено у статті на сайті “Голосу України”, яка є зверненням, адресованим до відповідальних народних депутатів, котрі ще можуть завадити цим процесам.

Читайте тут:   http://www.golos.com.ua/news/169277